SEMPRE FILA - AMBER

SEMPRE FILA

Jolanta Mackiewicz

☎ +48 501 89 16 63

 

 

  

SHISHA DUM-DUM

 

(Galante do Itanhandu x Polaca del Siledin)

ur. 24.02.2013

SUKA HODOWLANA FCI i AMFIBRA

wolna od dysplazji HDA, ED 0/0

III Najlepszy Temperament Onceiro 2015

   

   

      Shisha urodziła się dla nas. Tak naprawdę była już nasza od momentu poczęcia. Ta maleńka dziewczynka wniosła do naszego domu mnóstwo szczenięcej radości i sprawiła, ze nasze życie po stracie Amber i Amisia znów nabrało blasku.

   Shisha jest sunią o wspaniałym charakterze: otwarta, bardzo pewna siebie, niezależna, wykazuje typowe cechy rasy fila brasileiro. Wyrosła na zdrową i prawdziwą filę zarówno pod względem fenotypu, charakteru, jak i temperamentu.

    We wrześniu 2014 roku Shisha podczas XIII Międzynarodowej Wystawy organizowanej przez czeski klub Onceiro Shisha otrzymała z rąk Fernando Zanetti - sędziego fila brasileiro o światowej sławie aprobaty klubów ONCEIRO i AMFIBRA. Shiska, mimo bardzo młodego wieku, została zaaprobowana bez restrykcji i uzyskała ocenę dobrą za temperament i fenotyp oraz bardzo dobrą za system nerwowy. To naprawdę ogromny sukces, tym bardziej, że Shisha zajęła II miejsce w klasie suk w wieku 12-18 miesięcy!
I tak, jak nasz Jeff był pierwszym psem w Polsce zaaprobowanym przez CAFIB, tak Shiska została pierwszą sunią fila brasileiro w Polsce zaaprobowaną przez klub AMFIBRA

Wrzesień 2015 również należał do Shiski! Podczas wystawy organizowanej przez Specjalistyczny Kynologiczny Klub Onceiro (Czechy) Shisha uzyskała III miejsce w konkurencji Najlepszy Temperament. Shiskę oceniał CAICO (Carlos do Amaral Cintra Filho, hodowla Amparo) - brazylijski sędzia klubu AMFIBRA.